Kontaktujte nás 604 411 088
Zasklívání lodžií
Pozáruční servis
Montáž oken a dveří
Prodej doplňků
Zasklívání lodžií
Pozáruční servis
Montáž oken a dveří
Prodej doplňků
O nás
Služby
Fotogalerie
Partneři

22. března 2012

Aktualizován obsah fotogalerie.

20. ledna 2012

Spuštěn nový web.

JUROPA Servis

Lidická kolonie 43
586 01 Jihlava

Tel. / fax: 567 330 964
Mobil: 603 966 566
E-mail: juropa@email.cz
Web: www.juropaservis.cz

Obchodní zastoupení:

Jihlava : 604 411 088
Třebíč:   603 966 566
Znojmo: 734 854 105

Celkem:   80462 návštěv
Měsíčně:   281 návštěv
Dnes:   3 návštěvy
On-line:   1 návštěvník
Montáž oken, dvěří a garážových vrat Montáž oken, dvěří a garážových vrat

K Vaší plné spokojenosti Vám nabízíme prověřené, vysoce kvalitní okna, vyráběné výhradně z originálních komponentů. Naším cílem je neustále se zdokonalovat a poskytovat Vám co nejlepší okna, dveře, a vrata, odpovídající aktuálnímu vývoji na trhu.

Dodáváme a odborně montujeme kvalitní okna a dveře nejen na Vysočině (Jihlava, Třebíč, Humpolec, Telč, Třešť…) ale našimi odběrateli jsou taktéž zákazníci z Prahy, Brna, Znojma, Olomouce ...

Kvalitní okna (dveře) ze systému GEALAN

GEALAN S 8000 IQ

Šestikomorový profil S8000 IQ 74mm

Naším standardem je šesti komorový profilový systémS 8000 IQ se zvýšenou tepelnou izolací, který je dokladem důsledné orientace firmy GEALAN na potřeby trhu. Systém S 8000 IQ se 6-ti komorami má velice dobrý koeficient prostupu tepla Uf = 1,1 W/m2K. Velká stavební hloubka 74 mm zajisťuje statickou spolehlivost díky možnosti vložení dostatečně velké ocelové výstuže. Více možností polopředsazených zaoblených křídel s možností využití zaoblených lišt.

Prohloubený systém S 8000 IQ plus 83mm

Systém S 8000 IQ plus

Exkluzivnost

Profil s konstrukční hloubkou 83 mm! Se svými šesti komorami nabízí ideální ochranu před chladem a hlukem, a aktivně přispívá ke snižování emisí CO2. Konstrukční hloubka 83 mm velká ocelová výztuž zajišťuje zvýšenou pevnost rohů a tím vyšší stabilitu okna.Stabilní šroubové spoje kování je velkým přínosem nového systému S 8000 IQ plus v otázce ochrany proti proražení/vloupání.

Prohloubený systém S 7000 IQ plus 83mm

Systém S 7000 IQ plus 83mm

Exkluzivnost a ochrana

Rám s konstrukční hloubkou 83 mm nabízí značné výhody! Tam se vejde všechno, co dělá profil silným. V první řadě je to šest komor, které velmi dobře chrání před chladem i hlukem. Zejména se systémem středového těsnění S 7000 IQ plus se podařilo koeficient prostupu tepla znovu výrazně snížit až na hodnotu Uf = 0,98 W/m2K.

DOMOVNÍ DVEŘE Z PROFILŮ GEALAN

Pěkné dveře jsou vizitkou domu a vyjádřením vysoké domovní kultury. Dodávají fasádě velmi osobní výraz. Dveře se prezentují v různorodých podobách: buď jako nenápadně decentní nebo naopak s výrazným akcentem. Přitom výbava dveří může být velmi různorodá. Dveře mohou mít otvírání ven i dovnitř, mohou být vybaveny bezpečnostními zámky, panikovými uzávěry, kukátky, vhazovacími otvory nebo samootvíracím zařízením s využitím elektronického či biometrického kódového zámku. Profilové systémy GEALAN umožňují výrobci oken vytvářet vzhled dveří s využitím prvků systému zcela individuálně.

Další možnou variantou je využití hotové dveřní výplně tak, jak si ji zákazník vybere z katalogu.

Další informace naleznete také na www.oknajuran.cz.

Hliníková okna (dveře) ze systému HEROAL

Další informace naleznete také na www.heroal.cz.

Garážová vrata sekční nebo rolovací

- Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata nabízíme v provedení kazetová nebo lamelová. Vrata jsou osazena do velmi kvalitního kování s žárově zinkovanou povrchovou úpravou s integrovaným obvodovým těsněním, které dokonale utěsní otvor garáže. Sekce jsou vyrobeny z oboustranného ocelového pláště, který je díky optimální vrstvě žárového zinkování opatřen antikorozní ochranou. Plášť je vypěněn polyuretanem o síle 4 cm, který je stálý a odolný proti plísním a bakteriím. Konečná povrchová úprava je nanášena umělohmotným polyesterovým nástřikem. Vrata jako celek zaručují vysokou bezpečnost s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

- Rolovací garážová vrata

Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže.

Sekční garážová vrata Rolovací garážová vrata
Web & design: © StaMPi, spol. s r.o., Tomáš Láník, 2011 - 2012