Kontaktujte nás 604 411 088
Zasklívání lodžií
Pozáruční servis
Montáž oken a dveří
Prodej doplňků
Zasklívání lodžií
Pozáruční servis
Montáž oken a dveří
Prodej doplňků
O nás
Služby
Fotogalerie
Partneři

22. března 2012

Aktualizován obsah fotogalerie.

20. ledna 2012

Spuštěn nový web.

JUROPA Servis

Lidická kolonie 43
586 01 Jihlava

Tel. / fax: 567 330 964
Mobil: 603 966 566
E-mail: juropa@email.cz
Web: www.juropaservis.cz

Obchodní zastoupení:

Jihlava : 604 411 088
Třebíč:   603 966 566
Znojmo: 734 854 105

Celkem:   80462 návštěv
Měsíčně:   281 návštěv
Dnes:   3 návštěvy
On-line:   1 návštěvník
Zasklívání lodžií Zasklívání lodžií

Rámový systém (AluPlus)

Rámový systém AluPlus

Rámový systém AluPlus264® představuje vskutku univerzální řešení: díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní lze systém AluPlus® využít jak při vyplňování stavebních otvorů, tak při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělicích příček.

- Hlavní výhody

Rámový posuvný zasklívací systém z čirého skla tl. 4–6 mm nebo izolačního dvojskla 16 mm a hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů, pro dělicí příčky interiérů a pro výrobu zahradních altánů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachua exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.

Bezrámový systém (AluVista)

Bezrámový systém AluVista

Bezrámový systém AluVista® poskytuje estetický komfort celoprosklené plochy bez dělicích svislých rámů, takže je vítanou možností zejména u rekonstrukcí, kde by příčky mohly rušit celkový architektonický ráz, například u starých budov nebo velkých ploch panelových domů. Čistý transparentní vzhled podporuje i čiré meziskelní těsnění.

- Hlavní výhody

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla tl. 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.

Altány a dělící příčky

Altány a dělící příčky

Sen o vlastní venkovní místnosti se stává se systémy ALUMISTR® skutečností. Postavit si venkovní místnost je nejlepším způsobem, jak si zaručeně prodloužit léto a to jak na jeho začátku, tak na jeho konci. Na základě našich zkušeností a vysoké kvality našich výrobků slavíme na trhu velké úspěchy.

ALUMISTR® se hodí pro všechno, Váš dům bude jen krásnější

Máme k dispozici systémy prosklení, které se hodí pro každý dům. Možná již teď je Vaše veranda hotova a připravena k zasklení. Možná uvažujete o tom, že si verandu postavíte a zasklíte ji hned při tom. Ať to uděláte jakkoliv, jednu věc víte už teď, až práci dokončíte, bude Váš dům jen krásnější.

Další informace naleznete také na www.oknajuran.cz/lodzie.

Web & design: © StaMPi, spol. s r.o., Tomáš Láník, 2011 - 2012